Aanhouding na vondst 600.000 sigaretten en stoorzenders

Normal politie

Sittard - De politie heeft afgelopen zaterdag op de Hasseltsebaan een 37-jarige man uit Polen aangehouden op verdenking van handel in illegale sigaretten en het in bezit hebben van mobiele-telefoniejammers, zenders die mobiele communicatie verstoren. De verdachte is in verzekering gesteld. De FIOD, de opsporingsdienst van de Belastingdienst, doet nader onderzoek naar de herkomst van de sigaretten waar in elk geval geen accijnzen over zijn betaald.

Rond het middaguur parkeerde een agent zijn dienstwagen op een parkeerplaats aan de Hasseltsebaan in Sittard. Hij zag hoe de verdachte met een plastic zak uit zijn bestelbus stapte en schrok toen hij oogcontact maakte. Daarop hield hij de man staande, waarna de inhoud van zijn bus doorzocht kon worden.

Adverteren op SittardNu.nl vanaf €3,75 per maand

Adverteren in de regio moet toegankelijk zijn voor bedrijven uit de regio, op SittardNu.nl en onze partnerwebsites kunt u adverteren voor een kopje koffie per maand.
Meer informatie

Sittard-Geleen
05:59

15° C

Zwaarbewolkt

2.06 km/h

93%

Blijf op de hoogte
Meld je aan voor de nieuwsbrief